אודות האתר

אתר מגלים נולד מאהבה - אהבה לטיולים בארץ ובעולם; אהבה לנופים, למראות, לגילויים חדשים ולתרבויות רחוקות וקרובות.

המטרה שלנו: ליצור קהילה וירטואלית ססגונית של אוהבי טיולים ומסעות, שישתפו זה את זה בהמלצות, סיפורים, טיפים וחוויות, כך שלפני הנסיעה הבאה שלכם תוכלו למצוא בעזרתנו כמה רעיונות טובים שיהפכו את הטיול שלכם למהנה ועשיר יותר, ולא פחות טוב - לקבל רעיונות לגילוי מקומות חדשים.
 
אתר מגלים ממשיך להשתנות ולהתרחב כל הזמן - בכל יום נוספות עוד ועוד כתבות, תמונות ונקודות על מפת העולם. תמצאו כאן כמובן המלצות רבות על מקומות שהם "מאסט", אבל אנחנו מקווים במיוחד להביא לכם המלצות על מקומות מוכרים ומתוירים קצת פחות.

אתם מוזמנים בזאת להיכנס אלינו בכל פעם שבא לכם להרגיש קצת אסקפיזם מתוק, ולהתעדכן באירועים בעולם, בטיפים לנסיעה ובמידע על ערים ומדינות שעוד לא ביקרתם בהן; להיעזר ברשימות של מוזיאונים, אתרי סקי, מסלולי טיול, מועדונים, מקומות רומנטיים, אטרקציות לילדים, פעילויות, ועוד ועוד; ולהרחיב אופקים בקריאת מאמרים מעניינים שסוקרים את ההיסטוריה והתרבות של מקום מסוים. זהו רק חלק קטן מהרשימה, שאמורה לגדול כל הזמן, בעיקר בעזרתכם.
 
אתם גם מוזמנים להצטרף לקהילת הגולשים שלנו ולחפש את היעד הבא שלכם, לפי פעילות או לפי יעד. בקרוב נוסיף אפשרויות נוספות שיקלו עליכם לתקשר עם מטיילים נוספים והפתעות נוספות.
 
אז קדימה, צאו לדרך והתחילו לגלות איתנו עוד ועוד ממה שיש לכוכב הלכת היפהפה שלנו להציע. נשמח לשמוע מכם ולהצטרף, ולו באופן וירטואלי, גם למסעות שלכם.
 
בברכת קריאה נעימה וטיולים נפלאים,
צוות מגלים