הוואי

קשה להאמין, אבל גם זו ארצות הברית: הוואי היא כולה קסם של חופים יפהפיים וג'ונגלים מדהימים. בהוואי צולמו פרקי הסדרה "אבודים", שבה יופיו של האי הוא אחד השחקנים הראשיים. הוואי מורכבת משמונה איים עיקריים, ומזג האוויר החמים מזמין אליו כל השנה תיירים מכל העולם.

 

הגלים הגבוהים, חיי הים המסחררים והנוף עוצר הנשימה הופכים את הוואי לאחד היעדים החלומיים בעולם. חוץ מלהיצלות בשמש עם קוקטייל קר ביד, יש לשרשרת האיים הזאת עוד הרבה להציע. הספורט הימי עומד בראש הרשימה:

רוב הגולשים בעולם יעדיפו לגלוש בהוואי על פני כל מקום אחר בעולם. ואין בכך פלא - הגלים העצומים כאן מהווים אתגר גם לטובים ביותר. מלבד גלישה תוכלו לעסוק בשיט, צלילה ושנירקול.
הוואי היא סביבה ימית מיוחדת במינה. כרבע ממיני הדגים כאן ייחודיים לאיים, ולא ניתן למצוא אותם בשום מקום אחר. זוהי קבוצת האיים הטרופיים היחידה בעלת אחוז כה גבוה של מינים אנדמיים (מינים האופייניים לאזור מסוים). שלא כמו ברוב האיים באוקיינוס השקט, שוניות האלמוגים בהוואי נמצאות ממש לאורך החוף, לעיתים במרחק צעדים ספורים מהחול כך שכל מה שאתם צריכים הוא שנורקל (ורצוי גם זוג סנפירים) ואת במרחק כמה פסיעות מן העולם הצבעוני והמרהיב ביופיו שמתחת למים.

 

מלבד להיות במים ולרבוץ על החוף תוכלו גם לבקר במוזיאונים ובמרכזי תרבות המוקדשים לפולקלור המקומי, שעדיין נשמר על ידי צאצאי האינדיאנים המקוריים שהיו במקום, ולעשות טרקים ארוכים וקצרים מוקפים בג'ונגל יפהפה.

 

המנטליות פה היא בסופו של דבר אמריקאית, וכך גם המטבע המקומי, ולכן קל להסתדר פה. אם אתם רוצים להגשים את פנטזיית החוף האקזוטי, הוואי היא נגישה ונוחה ולא פחות חשוב לא נופלת מיופייה מכל אי טרופי אחר.

הוואי

 


גלריית תמונות
 

 

VideoPlayer
 

הוואי כתבות אחרונות על הוואי