מסלולי טיול

נכון שמלחיץ קצת לנהוג בארץ זרה, אבל בסופו של דבר טיול ברכב שכור טומן בחובו יתרונות רבים: האפשרות לצאת מהעיר ולראות חבלי ארץ נרחבים שלא תמיד אפשר לתור בעזרת תחבורה ציבורית, האפשרות להיות ספונטני ולעצור בכל מקום שמתחשק לנו, וגם להמשיך הלאה כמה שרק נרצה - כל מה שצריך הוא דלק, סקרנות ומפה טובה (אם משום מה לא מותקן ברכב ג'י.פי.אס). הקולנוע חקק בתודעה את ה-Road Trip, המסע חוצה המדינות שבדרך כלל חוצה את ארה"ב.3

אתרים בעולם
 
-

אתרים בעולם

איטליה(8)

אוסטריה(9)

איסלנד(5)

אירלנד(8)

קנדה(4)

פורטוגל(1)

צרפת(8)

ארצות הברית(4)

ספרד(4)

אקוודור(1)

ארגנטינה(1)

גרמניה(10)

בהוטן(1)

סין(1)

בריטניה(8)

גאורגיה(1)

גיברלטר(1)

קרואטיה(2)

צ'ילה(2)

הולנד(6)

ניו זילנד(1)

שווייץ(1)

מקסיקו(1)

יוון(9)

 

הפנטזיה על מסע לרוחבה של ארה"ב שכולל מכונית נפתחת, דיינרים שמנוניים, מוטלים נידחים ועיירות מנומנמות מלאות טיפוסים צבעוניים ומבטאים עסיסיים אמנם קורצת לרבים בצדק, אך יהיה חבל שלא לנצל את החברות הבינ"ל להשכרת רכב שנמצאות כמעט בכל נקודה על גבי הגלובוס ולשייט במכונית גם במקומות פחות מובנים מאליהם. נסיעה ברכב מאפשרת להם לעבור כברת דרך ארוכה בזמן קצר יחסית, והכבישים הסלולים עוברים לרוב בינות לנופים ומראות שהופכים את הנסיעה לטיול בפני עצמו ולא רק דרך להגיע מנקודה לנקודה.

פנייה קטנה, עיקול של הדרך, ולפניכם נפרשים במלוא הדרם האוקיינוס; עיר הבנויה על צלע הר או יערות. בטיול רכוב כל מה שמוביל אתכם (מלבד הג'י.פי.אס) הם הסקרנות, האינטואיציה והכביש.


גלריית תמונות
 

 

  מסלולי טיול נפוצים