טיולי משפחות

עם הפיכתן של הטיסות והחופשות לאפשרות מעשית וזולה יחסית, גם טיולים משפחתיים הפכו מבחירה מיוחדת לחזון נפרץ. אופי הטיול אמור לנבוע מהתחשבות בגילי בני המשפחה ובתחומי העניין שלהם, אך בסופו של דבר מצריך גישה חיובית גמישה ומתפשרת מצד כולם. כשמדובר בילדים קטנים, ההימור הבטוח הוא עיר מרכזית באירופה או בארה"ב, שבדרך כלל ידידותיות ונוחות יותר לילדים - מאטרקציות המיועדות להם במיוחד ועד תפריטי ילדים במסעדות. עם זאת, אם הילדים שלכם חובבי טבע אפשר בהחלט לתכנן חופשה משפחתית במקום קצת אקזוטי יותר, העיקר שיכלול הרבה עצירות בדרך ואפשרות להרגיש את הקרקע תחת הרגליים ולא נסיעות אינסופיות במכונית. יש משפחות שיסתדרו נפלא עם לו"ז ספונטני וחופשי, אך בכל מקרה מומלץ לכולם עוד בארץ לתכנן ולמפות את המסלולים והאטרקציות שיהיו בדרך.

 

 

כאן תמצאו המלצות על מגוון אפשרויות לבילוי וטיול משפחתי בחו"ל, חלקן מתאימות לכל בני המשפחה וחלקן לילדים בלבד. ילדים הם בדרך כלל "המקרה המיוחד" בטיול, זה שמכתיב את אופיו, שכן יכולת הריכוז ותחומי העניין שלהם שונים באופן מהותי מזה של הוריהם. ומה במקרה של בני משפחה מתבגרים? אם הצלחתם לשכנע אותם להצטרף אליכם מלכתחילה, קודם כל - שאפו. אחרי הכול, להצליח לעניין מתבגר בפעילות משותפת אינה עניין של מה בכך גם בארץ. מצד אחד, תהיו בטוחים שיש להם רעיונות משלהם לגבי הטיול. מצד שני, בניגוד לילדים, שלא ממש יודעים למה לצפות, זה יכול לעזור לכם לתכנן טיול שיענה על הציפיות של כולם עד כמה שאפשר.

אתרים בעולם
 
-

בסופו של דבר, אם תבינו שמטרת הטיול היא קודם כל ההנאה ביחד ולא ההתעקשות על פעילות זו או אטרקציה אחרת, ותתכננו אותו בהתאם לכך, יש סיכוי שתצליחו לייצר זיכרון משפחתי מהנה ונעים שיישאר אתכם תמיד.


גלריית תמונות
 

 

  טיולי משפחות נפוצים